Elsan 40.Yıl
ELSAN ELYAF
1974 yılından bu yana %100 öz sermayesi ile Bursa Orhangazi’de kurulan fabrikamız, 145.000 m2’lik alan içerisinde 54.500 m2 kapalı fabrika binası ile Türkiye'nin ilk polipropilen elyaf üretim tesisidir.

Kalitemizden ödün vermeden hızla gelişen teknolojiye uyum sağlayarak üretimlerimize devam etmemizin yanı sıra, üretimlerimizde devamlılığın sağlanması ve servis kalitemizi arttırarak yolumuza devam etmeyi misyonumuz olarak benimsedik. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel olarak ve istenilen kalitede renk ve desen üretimlerimize devam etmeyi, ticari kimliğimiz dışında müşterilerimizin istekleri ve en önemlisi uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti sağlamayı vizyonumuz olarak benimsedik.

Kurumsal yönetim standartlarını oturtma ilkesi ile devam ettiğimiz bu yolda, ürün yelpazemizi geliştirerek yeniliklere açık olmak, müşteri odaklı çalışmalarımıza çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemeler kullanarak ve en önemlisi çok daha fazla çalışarak devam etmeyi prensip haline getirdik.

Merkez ofisi Çamlıca’da bulunan firmamız, kalite sistemi çalışmalarına devam etmekte olup, kalite anlayışına içtenlikle inanmış ve bu anlayışı tüm çalışanlarına yaymayı ve uygulamayı hedef olarak kabul etmiştir.
Elsan 40. yıl Logosu
Elsan Elyaf Logo
Copyright 2014 Elsan Elyaf Sanayi ve Ticaret A.Ş.
alt-cizgi
Elsan Telefon
Elsan Sosyal Medya